W piątek 29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 i pierwszego roku w naszej nowej szkole. O godzinie 10.00 uczestniczyliśmy we mszy św. przygotowanej przez uczniów i pracowników Zespołu Szkół „Krok za krokiem” w Zamościu. Nabożeństwo odprawił ks.dr Adam Firosz, proboszcz zamojskiej Katedry. Aktywny udział we mszy wzięli również rodzice i dyrekcja. Następnie wróciliśmy do szkoły, gdzie wśród ogólnej radości i miłej zabawy obejrzeliśmy część artystyczną w wykonaniu naszych uczniów. Niezwykle ważnym wydarzeniem dla wychowanków wszystkich klas i zespołów rewalidacyjnych było odebranie świadectw i nagród z rąk samej pani dyrektor Małgorzaty Jagody. Z uśmiechem na ustach, w promieniach gorącego letniego słońca i z nadzieją na niezapomniane przygody rozpoczęliśmy WAKACJE 2012.

 ZOBACZ GALERIĘ