W dniach 20 – 21 maja br. uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w dwudniowej wycieczce
do Sandomierza  i Pacanowa. W Pacanowie zwiedziliśmy Muzeum Bajki i podążyliśmy śladami Koziołka Matołka. Mieliśmy też możliwość spotkać bohaterów wielu innych bajek.

W Sandomierzu zaplanowany był rejs statkiem, który ze względu na znacznie podwyższony stan wody w Wiśle nie doszedł do skutku.
Zwiedzanie miasta z jego licznymi atrakcjami: zamek, kościół katedralny, muzeum, zbrojownia,
w której odbyła się lekcja historii, galeria sztuki, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach artystycznych, było dla wszystkich uczestników wycieczki niezapomnianym przeżyciem. Dowiedzieliśmy się także, którymi ulicami przemykał na rowerze ojciec  Mateusz.

Wróciliśmy zmęczeni ale bardzo zadowoleni i już planujemy kolejną wycieczkę…

Zachęcamy także do obejrzenia galerii z wycieczki dostępnej tutaj