W dniach 26 – 29 września uczestniczyliśmy w wycieczce do Nowego Sącza, Zakopanego i Zatoru.
W Nowym Sączu wzięliśmy udział w zawodach Boccia, „zgarnęliśmy” niemal wszystkie nagrody i pojechaliśmy do Zakopanego, które powitało nas pięknym widokiem Tatr pokrytych grubą czapą ciężkich, deszczowych chmur. Pogoda na szczęście dopisała i mogliśmy spokojnie zwiedzać miasto i okolice: Poronin,  Bukowinę Tatrzańską, Dolinę Kościeliską, Krupówki i skocznie narciarskie .   Z hotelu, w którym mieszkaliśmy, roztaczał się przepiękny widok na panoramę Tatr z Giewontem i Kasprowym na pierwszym planie. Z Zakopanego pojechaliśmy do Zatoru – miejsca, gdzie mieszkają dinozaury, greccy bogowie i owady wielkości ciężarówek. Wróciliśmy zmęczeni podróżą ale zadowoleni z licznych atrakcji, które nas spotkały podczas wycieczki.