Dzisiaj 27 października gościliśmy dwukrotnego mistrza świata w rzucie młotem pana Pawła Fajdka, któremu towarzyszył prezes KS Agros w Zamościu, pan Konrad Firek. Pomogliśmy obu panom odkryć tajniki bocci – sportu namiętnie uprawianego w naszej szkole. Pan Paweł Fajdek zmierzył się w tej dyscyplinie z uczniem klasy IA pdp, Dominikiem Krajewskim. Niestety mistrzowi nie sprzyjało dziś szczęście nowicjusza. Następnie posypał się grad pytań. Dotyczyły one zarówno spraw czysto zawodowych, jak też kulis bycia mistrzem, czy sposobu spędzania wolnego czasu. Na koniec nasz gość rozdawał autografy i wdzięcznie pozował do zdjęć. Mamy nadzieję, że jego postawa zainspiruje nas i tak jak on będziemy konsekwentnie realizować nasze plany i marzenia, i to nie tylko te sportowe. A mistrzowi życzymy dalszych sukcesów w sporcie i życiu osobistym.

 

{gallery}Pawel_Fajdek_2016{/gallery}