W dniu dzisiejszym siedzibę Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zaszczyciła swoją wizytą Marszałek Sejmu RP pani Małgorzata Kidawa-Błońska, której towarzyszył Wojewoda Lubelski pan Wojciech Wilki. Władze lokalne reprezentowała Wiceprezydent Miasta Zamość pani Magdalena Dołgan. Pani Marszałek spotkała się z uczniami Zespołu Szkół „Krok za krokiem”, uczestnikami WTZ i ŚDS w Białobrzegach, członkami Zarządu Stowarzyszenia i dyrekcją Zespołu Szkół oraz wysłuchała wykładu pani Przewodniczącej Marii Król na temat działalności naszej organizacji.

Wpis Marszałek Sejmu RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej do Kroniki Zespołu Szkół "Krok za krokiem"

Wpis Marszałek Sejmu RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej do Kroniki Zespołu Szkół „Krok za krokiem”

{gallery}malgorzata_kidawa_-_blonska{/gallery}