W piątek 12 października w naszej Szkole obchodziliśmy kolejną rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.

 

Impreza miała charakter bardzo uroczysty. Odświętnie ubrani uczniowie i ich rodzice składali naszym nauczycielom podziękowania i życzenia. Nasi uczniowie przygotowali także małą część artystyczną.  Oprócz piosenek  mogliśmy  podziwiać niezwykły pokaz mody .  Kolejno zaprezentowano stroje dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów: matematyki, przyrody, historii, w-fu, języka polskiego, muzyki, plastyki i alternatywnych metod komunikacji.

Po występie głos zabrała pani Dyrektor Małgorzata Jagoda, która po krótkim przypomnieniu genezy dzisiejszego święta, podziękowała uczniom za przygotowanie części artystycznej, a nauczycielom za trud całorocznej pracy.  

Z tej okazji pani Dyrektor wyróżniła 11 pracowników Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu przyznając im Nagrodę Dyrektora. W gronie zaszczyconych znaleźli się: Agnieszka Bondyra, Agnieszka Pilch, Aleksandra Palak, Beata Majkut, Elżbieta Kardasz, Elżbieta Koczułap, Ewa Miklewicz, Joanna Cebula, Monika Naworol, Piotr Paul, Jacenty Pietraś. 

Zobacz Galerię