Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu uhonorowano

SUPER LODOŁAMACZEM 2012.

 

Organizatorem Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie jest Polska Organizacja Pracodawców Osób niepełnosprawnych.  

Gala finałowa regionalnego,  podkarpacko-lubelskiego etapu konkursu Lodołamacze 2012 odbyła się 17 września 2012 roku w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Nagrodę Odebrała Przewodnicząca Stowarzyszenia – Pani Maria Król oraz Sekretarz Stowarzyszenia – Pani Lucyna Łukomska.

Wyróżnienie to przyznano Stowarzyszeniu za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.  Zdaniem Kapituły działalność Stowarzyszenia na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych stanowi wzór godny naśladowania.

 

 Więcej o uroczystości:

strefabiznesu.nowiny24.pl

rzeszow.uw.gov.pl