W dniu dzisiejszym z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca AAC naszą Szkołę odwiedziła Lubelska Kurator Oświaty pani Teresa Misiuk. Pani Kurator, Dyrektorom Wydziałów i Wizytatorom Kuratorium Oświaty w Lublinie towarzyszyli zainteresowani problematyką kształcenia uczniów z niepełnosprawnością, zgodnie z nowymi regulacjami prawa oświatowego, dyrektorzy i nauczyciele szkół z terenu województwa lubelskiego. Działalność Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” i naszej Szkoły prezentowała pani dyrektor Małgorzata Jagoda. Nasi goście obejrzeli fragmenty zajęć oraz występy artystyczne naszych uczniów. Tematykę AAC przybliżyła im pani Agnieszka Pilch wraz z uczniami Patrykiem Szczygłem, Miłoszem Pydą, Norbertem Późniakiem oraz Emilką Stechnij.

{gallery}misiuk{/gallery}