W dniu 18 maja 2012 roku odbyła się Zamojska Liga Boccia. Zawody miały miejsce w Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu.

Oprócz zawodników z naszej szkoły, udział w wydarzeniu wzięli uczniowie i uczestnicy zaprzyjaźnionych placówek: Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zamościu, Warsztatu Terapii Zajęciowej i Ośrodka Rehabilitacji i Terapii dla Dzieci Niepełnosprawnych w Biłgoraju, Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach.

Zawody organizowane są cyklicznie, raz w miesiącu. Ich przygotowaniem zajmuje się ZNSS   i Aktywny Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych „Krok za krokiem” w Zamościu pod stałym kierunkiem pani Moniki Naworol.

O wynikach poinformujemy wkrótce.