W atmosferze zdrowej rywalizacji, w dobrym humorze i wśród dźwięków radosnej muzyki przebiegał Piknik Rodzinny w Bondyrzu. Uczestnicy mieli możliwość wziąć udział w licznych zabawach i konkurencjach  rozgrywanych na terenie parku rehabilitacyjno – terapeutycznego. Była gra w Boccię, rzut podkową, piłka nożna i szereg innych, równie ekscytujących konkurencji. Artyści z poszczególnych placówek zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne. Młodsi szaleli na zjeżdżalniach i trampolinie. Każdy uczestnik miał możliwość posilić się wyborną grochówką, kiełbaską, kaszanką lub bigosem. Dla chętnych były także lody. Poza naszą szkołą i innymi placówkami prowadzonymi przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu, w zabawie udział wzięły zaprzyjaźnione  szkoły: Szkoła Podstawowa w Bondyrzu, Szkoła Podstawowa w Kaczórkach, Smart School w Zamościu oraz reprezentanci Stowarzyszenia Magnum Bonum z Krasnegostawu.Zabawa była wyśmienita.  Wszyscy jej uczestnicy wyjechali z Bondyrza zadowoleni i uśmiechnięci.

ZOBACZ GALERIĘ