W tym tygodniu uczniowie i uczennice klas III Szkoły Przysposabiającej do Pracy po raz ostatni uczestniczyli w praktykach w Castoramie oraz w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał. Dzięki praktykom poszerzyli swoje kompetencje komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej oraz efektywnej organizacji pracy własnej, zdobywając również wiele umiejętności praktycznych.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Castoramy oraz Muzeum za wparcie, życzliwość i zaangażowanie w rozwój naszych uczniów. Do zobaczenia po wakacjach 🤗.








