W niezwykłym świecie sztuki
Uczniowie i uczennice klas VIII B i VIII C w ramach rozpoczętej w październiku innowacji pedagogicznej pt. ” W niezwykłym świecie sztuki”, wzięli udział w kolejnych zajęciach, tym razem z cyklu malarstwa. Mieliśmy okazję przenieść się w pełen wyjątkowych kształtów i barw świat, jednego z najbardziej zwanych na świecie malarzy Pabla Picassa. Poznaliśmy kilka jego najważniejszych obrazów oraz kierunek sztuki w którym tworzył. Potem sami staliśmy się artystami, tworząc kubistyczne dzieła sztuki w stylu Picassa 🙂. Zapraszamy do obejrzenia.

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

O NAS

Zespół Niepublicznych
Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem”
w Zamościu

ADRES

ul. Peowiaków 6a,
22-400 Zamość

TELEFON

84 639 90 31

E-mail

szkola@spdn.pl