Uzbieraliśmy 285 kg zużytych baterii w konkursie „Zbieraj baterie i telefony”
Miło nam pochwalić się, że zostaliśmy nagrodzeni za udział w konkursie „Zbieraj baterie i telefony”. Przypominamy, że udało nam się zebrać aż 285 kg zużytych baterii, które zostały przekazane organizacji Biosystem S.A. w Krakowie. Pierwsze miejsce zajęła klasa IIIB, która zebrała aż 135 kg zużytych baterii, grupa przedszkolna Gumisie uzbierała 109 kg, a klasa VIII A i VIIIB 14 kg baterii. Dziękujemy bardzo głównemu sponsorowi nagród – PKP Linii Hutniczej Szerokotorowej z siedzibą w Zamościu.

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

O NAS

Zespół Niepublicznych
Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem”
w Zamościu

ADRES

ul. Peowiaków 6a,
22-400 Zamość

TELEFON

84 639 90 31

E-mail

szkola@spdn.pl