Światowy Dzień Ziemi pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”

Tegoroczny Światowy Dzień Ziemi pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię ” obchodziliśmy we wszystkich grupach i klasach naszej szkoły. Wzięliśmy udział w tematycznych zajęciach edukacyjnych , sprzątaliśmy najbliższą okolicę i segregowaliśmy śmieci . Niektóre wykorzystaliśmy ponownie. Wysieliśmy i posadziliśmy rośliny ozdobne , aby przy tej kapryśnej pogodzie mimo wszystko móc cieszyć się wiosną . Staramy się dbać o naszą Ziemię na różne sposoby i nie tylko przy okazji obchodów jej święta, ale również na co dzień. A Wy?
Zachęcamy do obejrzenia kalejdoskopu zdjęć z naszych dzisiejszych poczynań.

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

O NAS

Zespół Niepublicznych
Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem”
w Zamościu

ADRES

ul. Peowiaków 6a,
22-400 Zamość

TELEFON

84 639 90 31

E-mail

szkola@spdn.pl