Sprzątamy dla Polski
W poniedziałek w ramach akcji #SprzątamyDlaPolski zmobilizowaliśmy wszystkie siły i wyruszyliśmy w teren, by wysprzątać naszą najbliższą okolicę. Wcześniej rozmawialiśmy o potrzebie dbania o naszą planetę Ziemię, a także przypomnieliśmy sobie zasady segregowania śmieci. Pamiętamy, że troska o klimat i środowisko jest jednym z elementów współczesnego patriotyzmu. #SprzątamyDlaPolski 💚

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

O NAS
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu
ADRES
ul. Peowiaków 6a, 22-400 Zamość
TELEFON
84 639 90 31
E-mail
szkola@spdn.pl