Spotkanie z panią Agnieszką Bal
Z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca AAC w naszej szkole PDP zorganizowaliśmy spotkanie z niezwykłym gościem – panią Agnieszką Bal, użytkownikiem AAC. Nasi uczniowie mieli mnóstwo pytań. Pytali panią Agnieszkę o to, gdzie mieszka, o rodzinę, o zawód, o to, co robi w wolnych chwilach. Były też pytania o podróże po Polsce i wyjazdy zagraniczne. Uczniowie najbardziej zainteresowani byli pobytem pani Agnieszki we Francji. Pytali o wieżę Eiffla, o dania, których miała okazję spróbować, o miejsca, które zwiedziła i o to, kto towarzyszył jej podczas wyjazdu. To było niesamowite spotkanie. Dziękujemy pani Agnieszka Bal !!!