Spotkanie autorskie uczniów klas VIII B i VIII C – twórców komiksu pt. „Kosmiczne przygody psa Feliksa”
Dzisiaj odbyło się spotkanie autorskie uczniów klas VIII B i VIII C – twórców komiksu pt. „Kosmiczne przygody psa Feliksa „. W pierwszej części spotkania autorzy przeczytali publiczności fragment komiksu, a następnie odpowiadali na pytania związane z jego powstaniem. Publiczność była bardzo aktywna, padło mnóstwo ciekawych pytań m. in. „Jak długo tworzy się komiks?”, „Czy powstaną kolejne części przygód psa Feliksa? „, a nawet ” Czy na podstawie komiksu zostanie nakręcony film? „🙂 Zainteresowanie komiksem było ogromne i zaraz po spotkaniu zgłosiło się wiele chętnych osób do jego wypożyczenia. Autorzy komiksu spisali się medal, stając się inspiracją dla innych uczniów do podejmowania twórczych działań. Serdecznie gratulujemy🙂

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

O NAS

Zespół Niepublicznych
Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem”
w Zamościu

ADRES

ul. Peowiaków 6a,
22-400 Zamość

TELEFON

84 639 90 31

E-mail

szkola@spdn.pl