Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Przed nami kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja, już 229-ta. Zapamiętamy ją zapewne szczególnie, poprzez wyjątkowość sytuacji, w której wszystkim nam przyjdzie ją świętować – razem, ale osobno. Chyba bardziej RAZEM dzięki projektowi, realizowanemu w naszej szkole pod nazwą „Niespodzianka dla Ojczyzny”. Zachęcamy do udostępniania zdjęć i filmu, które powstały dzięki współpracy pracowników Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych, uczniów i wychowanków, a także ich rodziców.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA FILMÓW

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.