Przygotowanie kulturowo – językowe przed wyjazdem do Budapesztu

W ramach realizowanego projektu nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000144499 pod tytułem „Krok za krokiem ku nowym możliwościom” z programu Erasmus+ finansowanego przez Komisję Europejską w okresie od 08.01.2024r. do 17.05.2024r. uczestnicy projektu z naszej szkoły odbyli przygotowanie językowe. Celem przygotowania językowego było poznanie podstawowych zwrotów w języku angielskim, które mogą być niezbędne podczas realizowanych działań.

“Sfinansowany ze środków UE. Wyrażane poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

Zespół Niepublicznych
Szkół Specjalnych