Nasza szkoła brała udział w XX…

Nasza szkoła brała udział w XXV Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom „Czytanie * Mądrość * Siła. Do wspólnego czytania zaprosiliśmy rodziców, dyrekcję szkoły, uczniów, logopedę, pielęgniarza oraz nauczycieli. Czytanie to ważna sprawa, ponieważ rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo i zachęca do poznawania świata.
#całapolskaczytadzieciom
#krokzakrokiem
#spdn