Nikt, kto w tym roku zdecydował się spędzać ferie w naszej szkole, nie może czuć się zawiedziony. Rozpoczęliśmy od spotkania z przedstawicielką Księgarni im. Bolesława Leśmiana i literaturą piękną. W tajniki sztuki przygotowywania pizzy wprowadzał nas we wtorek kucharz z Restauracji Verona. W środę daliśmy upust naszym talentom plastycznym, wykonując laurki dla naszych babć i dziadków. Kolejnego dnia trener z Platinium Fitness w Zamościu mówił nam o tym, jak ważną rolę w życiu pełni zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. W piątek natomiast odbyliśmy podróż w czasie i przenieśliśmy się na dwór… Ludwika Węgierskiego. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego tygodnia naszych półkolonii. Wszystkim naszym gościom gorąco dziękujemy za poświęcony czas, wspólną zabawę i upominki!

FOTORELACJA