Koncert AAC w Lublinie
Dzisiaj w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca AAC odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkole Miejskie Nr 14 w Zamościu. Opowiedzieliśmy im jak rozmawiają ich niemówiący rówieśnicy. Dzieci z zaciekawieniem oglądały książki do komunikacji, proste pomoce do komunikowania się oraz książeczki do czytania uczestniczącego. Miały też okazję spróbować jak korzysta się z urządzeń do komunikacji i jak można bawić się zabawkami używając switcha. Nasze przedszkolaki przygotowały niespodziankę dla swoich kolegów i koleżanek – przedstawienie „Rzepka”. Były wspólne zabawy i śpiewanie piosenki z pokazywaniem. Przedszkolaki wykonały także wspólny plakat. Na zakończenie na wszystkich czekał poczęstunek. To był udany dzień. Dziękujemy bardzo za spotkanie i za upominki dla naszych przedszkolaków.