Karma dla Schroniska Zwierząt w Zamościu.
Miło nam poinformować, że wczoraj przekazaliśmy karmę dla podopiecznych  z zaprzyjaźnionego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu. Mamy nadzieję, że smakołyki zaspokoją apetyt nawet najbardziej wymagających podniebień. Coś dla siebie znajdą i amatorzy drobiu, i wołowinki, i ci, którzy lubią pochrupać, i ci, którzy lubią soczyste mięsko w sosie… Tymczasem bardzo Wam dziękujemy za każdy przyniesiony smakołyk, gorące serca oraz wszelkie wsparcie okazane podczas akcji zbierania karmy . Jednocześnie informujemy, że świeżo opróżnione pojemniki można już zapełniać kolejnymi porcjami psich i kocich smakołyków. 

Różnym krokiem, ale jedną drogą

/Gradu diverso, via una/

Misją Zespołu
Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem” w Zamościu
jest zintegrowana edukacja i rehabilitacja oraz wsparcie społeczne wychowanków /uczniów oraz ich rodzin.

O NAS

Zespół Niepublicznych
Szkół Specjalnych
„Krok za krokiem”
w Zamościu

ADRES

ul. Peowiaków 6a,
22-400 Zamość

TELEFON

84 639 90 31

E-mail

szkola@spdn.pl