14 października Dzień Edukacji Narodowej
Szanowni Pracownicy Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych
„Nauczyciel ociera się o wieczność.
Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.”
/Henry Brooks Adams/
Dziękuję Państwu, za trud ciężkiej ale i pięknej pracy podejmowany na co dzień w roli Nauczyciela, Fizjoterapeuty, Asystenta wychowanka/ucznia.
Dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorów jest cennym darem, który daje szansę rozwoju oraz lepszej przyszłości – nam wszystkim, całej społeczności szkolnej,
Życzę, aby aktywna i twórcza Państwa postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale
i odpowiedzialności za edukację, rehabilitację i wychowanie dzieci
i młodzieży.
Słowa podziękowania i uznania kieruję również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę członków zespołów terapeutycznych i przyczyniają się do tworzenia przyjaznych, przyjemnych, bezpiecznych i estetycznych warunków nauki i pracy. Dziś, w tym bardzo ważnym dniu, pragnę złożyć wszystkim pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji. Życzę także wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, pokoju na świecie oraz realizacji osobistych planów i zamierzeń.
Życzę więc Wam wiary, cierpliwości, niegasnącego zapału, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków, uczniów i Rodziców.
Z olbrzymimi wyrazami szacunku😍🥰😘❤️👏
Małgorzata Jagoda