Certyfikat Jakości

 

http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner glowny111gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.edukacja_123gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner2gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.zabawamgk-is-80.jpglink

ZRW

W zespole szkół prowadzimy zajęcia w czterech zespołach rewalidacyjno – wychowawczych. Każdy zespół liczy od 2 do 4 osób w wieku od 3 do 25 lat. Zespół rewalidacyjno - wychowawczy jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży głęboko upośledzonej oraz ze sprzężeniami. Kwalifikacja do grup odbywa się na podstawie orzeczeń o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.


Praca w zespołach polega na realizowaniu Indywidualnych Zintegrowanych Programów Edukacyjno-Rehabilitacyjno Społecznych, konstruowanych dla każdego wychowanka. Obejmuje wspieranie rozwoju umiejętności motorycznych, poznawczych, emocjonalno- społecznych, porozumiewania się oraz samoobsługi.

Umiejętności te rozwijamy podczas codziennych zajęć z muzykoterapii, stymulacji polisensorycznej, masażu leczniczego, oraz zajęć z wykorzystaniem ćwiczeń z Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne oraz ćwiczeń podnoszących sprawność ruchową, manualną i umiejętność porozumiewania się.

Warning: file(http://www.escmba.com/201803/20180312.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/szkola/domains/szkola.spdn.pl/public_html/templates/ca_cloudbase2_j17/index.php on line 165