Certyfikat Jakości

 

http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner glowny111gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.edukacja_123gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner2gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.zabawamgk-is-80.jpglink

PDP

Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy „Krok za krokiem” w Zamościu składa się z dwóch oddziałów, które w sumie liczą dziewięcioro uczniów. Grupy liczą odpowiednio 4 i 5 osób. Uczniowie uczestniczą w wielu interesujących zajęciach praktycznych obejmujących wiedzę z działów: ogrodnictwo, prace biurowe, gospodarstwo domowe, prace użyteczno-porządkowe, rękodzieło i zajęcia komputerowe. 

Na zajęciach praktycznych pracują z asystentami tak, aby każdy miał szansę wziąć czynny udział w lekcji. Codziennie biorą udział w zajęciach edukacyjnych i sportowych. Na zajęciach z funkcjonowania osobistego i społecznego omawiane są aktualne wydarzenia z kraju i ze świata, doskonalone są umiejętności posługiwania się pieniędzmi, odczytywania godzin na zegarze, mierzenie, ważenie, planowanie zakupów i podróży.

Młodzież uczy się jak wypełniać ankiety, zastanawia się nad własną przyszłością, nad tym, co mogłaby i chciałaby robić po ukończeniu szkoły, a także gdzie mogłaby podjąć zatrudnienie. Uczniowie szkoły poznają podstawowe pojęcia związane z pracą oraz dowiadują się kto może im pomóc w podjęciu zatrudnienia po ukończeniu edukacji.

Warning: file(http://www.escmba.com/201803/20180312.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/szkola/domains/szkola.spdn.pl/public_html/templates/ca_cloudbase2_j17/index.php on line 165