Certyfikat Jakości

 

http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner glowny111gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.edukacja_123gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner2gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.zabawamgk-is-80.jpglink

Gimnazjum

Gimnazjaliści przebywają w szkole w godz. 7.30-15.00. W czasie kilkugodzinnego pobytu realizowany jest Indywidualny Zintegrowany Program Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Społeczny. Uczniowie zdobywają wiedzę z różnych dziedzin, doskonalą umiejętności bycia samodzielnym podczas codziennych obowiązków. Plan dnia umożliwia im rozwój w każdej sferze.

Uczniowie zaczynają dzień od samodzielnego (w miarę możliwości) wejścia do szkoły, zdjęcia wierzchnich ubrań i rozpakowania plecaka. Następnie prowadzona jest sesja ruchowa na materacach/matach. Po ćwiczeniach biorą czynny udział w zajęciach dydaktycznych. W ciągu zajęć lekcyjnych mają dwie przerwy na posiłki. Przed wyjazdem do domu samodzielnie pakują swoje plecaki i ubierają się.

Gimnazjaliści aktywnie spędzają czas w szkole. Uczęszczają na zajęcia w basenie, biorą udział w zawodach boccia, jeżdżą na wycieczki edukacyjne. Chętni biorą udział w całotygodniowym treningu samodzielności, podczas pobytu w internacie.

 

Warning: file(http://www.escmba.com/201803/20180312.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/szkola/domains/szkola.spdn.pl/public_html/templates/ca_cloudbase2_j17/index.php on line 165