Certyfikat Jakości

 

http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner glowny111gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.edukacja_123gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.baner2gk-is-80.jpglink
http://szkola.spdn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.wezsze.zabawamgk-is-80.jpglink

Uczniowie

Do naszej placówki uczęszczają uczniowie z niepełnosprawnością ruchową, w tym głównie mózgowym porażeniem dziecięcym, które już w początkowym etapie edukacyjnym potrzebują zajęć umożliwiających rehabilitację, edukację oraz uspołecznianie.

Uczniowie rozwijają się pod kierunkiem zespołu terapeutycznego. Jego członkowie są przygotowani w zakresie fizjoterapii, pedagogiki specjalnej, logopedii, pielęgnacji, wspomagających i alternatywnych metod porozumiewania się. Wychowankowie objęci są stałą opieką lekarza, rehabilitanta, psychologa oraz logopedy.

Programy mające na celu maksymalną samodzielność i adaptację dziecka do życia społecznego, przygotowywane są indywidualnie dla każdego ucznia.

Bardzo ważne w pracy z wychowankami jest dokonywanie ocen postępów w sferze społecznej, edukacyjnej i ruchowej.

Nasi uczniowie biorą czynny (w miarę możliwości) udział w zajęciach, co owocuje postępami oraz osiągnięciami w konkursach plastycznych oraz olimpiadach sportowych w grze boccia.

Warning: file(http://www.escmba.com/201803/20180312.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/szkola/domains/szkola.spdn.pl/public_html/templates/ca_cloudbase2_j17/index.php on line 165